RU

Україна спробує переконати Росію змінити газові угоди 19 квітня

13.04.2011, 10:50
Україна спробує переконати Росію змінити газові угоди 19 квітня - Фото
8bc02cf14c6e1f5836182e8a158b50a0.jpg

Україна спробує переконати Росію змінити газові угоди 19 квітня

Україна спробує переконати Росію змінити газову угоду 19 квітня. Про це заявив сьогодні Прем'єр-Міністр України Микола Азаров під час засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що вчора у Києві відбулися перемовини між урядовими делегаціями Росії і України. За його словами, під час дискусії порушувалися питання, які гальмують відносини двох держав. "Для нас, це, насамперед, проблема кабальної газової угоди, укладеної попереднім урядом. Поки ми не переглянемо цю угоду, Україна буде скутою у розвитку, ми щодня будемо збирати гіркий врожай здачі національних інтересів нашими попередниками. Я відверто сказав про це голові уряду Росії", - сказав він.

М.Азаров зазначив, що главі російського уряду було наведено приклад, що Україна, яка розташована набагато ближче до Росії, ніж Німеччина отримує газ за значно вищою ціною. "Таку довідку я особисто вручив Володимиру Путіну", - наголосив Прем'єр-міністр України.

Він додав, що головним позитивним результатом цієї дискусії стало те, що В.Путін пообіцяв доручити своєму заступникові Ігорю Сєчіну під час його візиту в Україну 19 квітня обговорити з урядом України питання обґрунтованості формули ціноутворення на газ для України.

"Доручаю Першому віце-прем'єр-міністру Андрію Клюєву, Міністру енергетики і вугільній промисловості Юрію Бойку в перемовинах із І.Сєчіним використати всі аргументи, інформацію і аналіз аналогічних угод на постачання газу з Росії у країни Європейського Союзу", - зазначив М.Азаров.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>
Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини