RU

Україна сподівається, що конфлікти не перешкодять торгівельним взаєминам із РФ

29.08.2008, 11:46

Політичне протистояння між Україною та Російською Федерацією не відіб'ється на торгівельно-економічних відносинах між двома країнами. Про це сьогодні заявив журналістам Міністр економіки України Богдан Данилишин.

"Я вважаю, що динамізм торгівельно-економічних відносин ми маємо підтримувати, роблячи все для того, щоб інвестиційна та торгівельно-економічна співпраця зміцнювалася. І я думаю, що і в Україні, і в Російській Федерації таке бажання є, і найближчим часом наш потенціал та наші економічні взаємини зростатимуть", - сказав Б. Данилишин, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Міністр економіки уточнив, що орієнтовно на 10 вересня призначено його візит до Росії для зустрічі з Міністром економічного розвитку та торгівлі РФ Ельвірою Набіулліною, а в кінці вересня у Москві відбудеться чергове засідання українсько-російської міждержавної комісії, на якому обговорюватимуться питання торгівельно-економічної співпраці між двома країнами.

Нагадаємо, у контексті подій у Грузії між Україною та Росією останнім часом загострилися політичні відносини. Сторони неодноразово обмінювалися взаємними звинуваченнями та розійшлися у поглядах на грузинсько-російський конфлікт.

Досьє на Богдана Данилишина >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини