RU

Україна сподівається переконати ЄС не застосовувати "квотної завіси"

02.03.2011, 12:25
Україна сподівається переконати ЄС не застосовувати
6a86347d75a4c506eca009e38f4890ba.jpg

Україна сподівається переконати ЄС не застосовувати "квотної завіси"

Прем'єр-міністр Микола Азаров (на фото) вважає, що зону вільної торгівлі з Євросоюзом можна створити вже у поточному році. Про це він заявив сьогодні під час засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що сьогодні у Брюсселі почався черговий раунд перемовин з Євросоюзом за угодою про зону вільної торгівлі. Прем'єр повідомив, що від України перемовини веде Перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв.

"Декілька попередніх раундів пройшли дуже конструктивно, і впритул наблизили нас до укладення угоди, як я казав, узгоджено дев'ять десятих питань, які регулюються угодою про зону вільної торгівлі, але ті, що залишилися у дискусії, мають принципове значення для України", - заявив М.Азаров.

За його словами, Євросоюз фактично виставляє "квотну завісу" для продукції українського агропрому та для надання послуг, зокрема, автоперевезення. "Ми з таким асиметричним обмеженням доступу на ринки не згодні. Наші товари і послуги не повинні бути у резервації. Угода будь-якою ціною Україні не потрібна. Ми усвідомлюємо, що зону вільної торгівлі з Євросоюзом можна створити вже цього року, але для цього потрібен конструктивний діалог", - наголосив Прем'єр.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр під час зустрічі з депутатами Європарламента повідомив, що Угода про зону вільної торгівлі між Україною і Європейським Союзом готова на 90%.

Україна і ЄС ведуть перемовини про створення зони вільної торгівлі з початку 2008 року.

Інтеграція в ЄС: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини