RU

Україна шукає 77,5 млрд. євро на транспортні проекти

04.11.2008, 16:21

Україна ініціює залучення інвесторів для реалізації інфраструктурних транспортних об'єктів на суму близько 77,5 млрд. євро. Про це заявив Міністр транспорту і зв'язку України Іосиф Вінський під час перемовин у рамках Українсько-бельгійського форуму з логістики.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Мінтрансзв’язку, І.Вінський наголосив: "Нова якість інфраструктури має дати змогу внутрішнім ринкам інтенсивно розвиватися". За словами Міністра, сьогодні є "серйозні пропозиції для того, щоб інвестори заходили на українські інфраструктурні проекти: Велика кільцева дорога навколо Києва, ціла серія проектів у портах і навіть перспективи будівництва нового порту в районі Очакова, розвиток аеропортів тощо".

І.Вінський вважає, що глобальні проекти, які пов'язані з трансконтинентальною логістикою, наприклад, будівництво вантажного аеропорту в районі м. Узин, також викличуть інтерес у бельгійців.

За словами заступника Міністра Ігоря Урбанського, в цьому році вже почалася реалізація деяких проектів. Проте щодо більшості з них – портів, аеропортів, дорог - Мінтрансзв’язок готовий вести перемовини.

Нагадаємо, раніше Міністр транспорту і зв'язку України І.Вінський презентував американському інвестиційному банку "JP Morgan" пріоритетні інвестиційні проекти. Зокрема Міністр наголосив на необхідності створення сприятливих умов для залучення кредитів фінансових установ без державних гарантій. Крім того, обговорювалися перспективи залучення інвестицій у розвиток автодорожної, залізничної і морської галузей.

Крім того, в червні було досягнуто домовленість про те, що експерти Міністерства транспорту і зв'язку обговорять із представниками бізнесу Німеччини можливі інвестиції німецьких підприємців в українські транспортні об'єкти.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини