RU

Україна і ЄС продовжують домовлятися про вільну торгівлю

02.03.2010, 17:40

З 1 по 5 березня в Брюсселі проходить десятий раунд перемовин між Україною і Європейським Союзом щодо створення зони вільної торгівлі. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Міністерства економіки України.

За словами Міністра економіки Богдана Данилишина, під час перемовин, у рамках десяти тематичних робочих підгруп, заплановано обговорення у 13 напрямах.

"Створення зони вільної торгівлі належить до стратегічних цілей двосторонньої торгово-економічної співпраці між Україною і ЄС і сприятиме стабільному зростанню та інноваційному розвитку української економіки", - сказав Б.Данилишин.

Метою створення зони вільної торгівлі між Україною і ЄС є формування загального ринку України і ЄС, що передбачає реалізацію чотирьох свобод у рамках загального економічного простору - вільного руху товарів, послуг, капіталу і робочої сили.

Крім того, за словами міністра, створення зони вільної торгівлі сприятиме досягненню значного зменшення нетарифних обмежень у торгівлі товарами шляхом гармонізації і/або взаємного визнання оцінки відповідності технічним стандартам з ЄС; максимальному покриттю всіх секторів сферою послуг і узгодженню правил регулювання внутрішнього ринку з європейськими і міжнародними стандартами; наближенню внутрішньої політики в сфері конкуренції, корпоративного управління і регулювання внутрішнього ринку до загальноприйнятних правил європейської практики; створенню умов для заохочення інвестицій для розвитку інфраструктури, залучення технічної допомоги.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини