RU

Україна і ЄС прийняли рішення щодо "секонд-хенду"

19.05.2011, 10:55

Україна і ЄС загалом домовилися про захисні заходи щодо торгівлі одягом "секонд-хенд". Про це українським журналістам повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Валерій П’ятницький після закінчення консультацій з ЄС про створення зони вільної торгівлі.

"Секонд-хенд": ми тут вийдемо на такий інструмент як вхідні ціни. Я тут не буду називати зараз конкретних цифер, але зрозуміло, що вони будуть відображати якусь кон'юнктуру цін, що склалася на одяг", - сказав В. П’ятницький, якого цитує УНІАН.

За словами замміністра, вхідні ціни передбачають введення мита на товари, що імпортуються в Україну за ціною нижче, ніж встановлена вхідна ціна. "Є певний рівень, про який ми домовляємося, який складається на ринку, нижче за цей рівень застосовується певне, скажімо так, мито, яке коригує цю ціну. Якщо ціна вище за цей поріг - не застосовується (мито)", - сказав він.

Нагадаємо, Україна і ЄС ведуть перемовини про створення зони вільної торгівлі з початку 2008 року. 16-17 травня у Брюсселі відбулися консультації у межах цих перемовин. Сторони планують завершити перемовини до кінця цього року.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини