RU

Україна і Росія почали об'єднання активів авіапрому

18.03.2011, 10:55
Україна і Росія почали об'єднання активів авіапрому - Фото
7d65793fbc6aaaeb8a01a65d9cf56f70.jpg

Україна і Росія почали об'єднання активів авіапрому

Вчора, 17 березня, між ВАТ "Об'єднана авіабудівельна корпорація" (ВАТ "ОАК") і Державним авіабудівельним концерном "Антонов" (ДАК "Антонов") було укладено договір купівлі-продажу частки у розмірі 50% у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "Керуюча компанія "ВАК - Цивільні літаки" (входить у "ОАК), на базі якого після проходження необхідних корпоративних процедур буде створено спільне російсько-українське підприємство "ОАК-Антонов".

Як повідомляє прес-служба російської компанії, договір підписали президент ВАТ "ОАК" Михайло Погосян і Генеральний директор ДАК "Антонов" Василь Бєлінський.

"Цей важливий крок у процесі створення спільного підприємства став можливий після того, як сторони отримали всі необхідні дозволи від органів державної влади Росії і України", - зазначено у повідомленні.

М.Погосян висловив впевненість, що співпраця авіаційної промисловості Росії і України буде розвиватися на паритетній і взаємовигідній основі. "Створення російсько-українського підприємства дасть змогу нам створити майданчик, що консолідує промислові ресурси двох країн для більш ефективної реалізації спільних проектів у сфері авіабудівництва", - зазначив президент ВАТ "ОАК".

У компанії зазначили, що сьогоднішній документ було підписано на основі угоди про заснування спільного підприємства. Вона була укладена між ВАТ "ОАК" і ДАК "Антонов" 27 жовтня 2010 року у Києві у присутності Голови Уряду РФ Володимира Путіна і Прем'єр-міністра України Миколи Азарова.

Авіакосмічна промисловість: добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини