RU

Україна і Росія обговорять енергетику 27 жовтня у Києві

20.10.2010, 12:55
Україна і Росія обговорять енергетику 27 жовтня у Києві - Фото
58f884a5f2d04e16a7042933c3d61025.jpg

Україна і Росія обговорять енергетику 27 жовтня у Києві

Україна і Росія обговорять співпрацю в енергетичній сфері під час засідання українсько-російського міжурядового комітету з економічних питань 27 жовтня. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час чергового засідання уряду.

"27 жовтня у Києві відбудеться засідання українсько-російського міжурядового комітету з економічних питань. Співпраці в галузі енергетики буде приділена серйозна увага", - зазначив М.Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Глава уряду також нагадав, що минулого тижня, під час його візиту в Брюссель обговорювався хід перемовин про створення зони вільної торгівлі між Україною і ЄС, а також перспективи подальшого поглиблення взаємодії у сфері енергетики. "Щодо співпраці в енергетичній сфері, то саме зараз наша держава може гарантувати своїм партнерам, що воно завжди буде надійним транзитером російських енергоресурсів в Європу", - наголосив він.

Водночас М.Азаров запевнив, що Україна готова до співпраці і з іншими країнами.

Також глава уряду повідомив, що Європейська комісія прийняла пропозицію України про проведення трьохсторонньої зустрічі Україна-ЄС-Росія, на якій буде обговорюватися питання модернізації української ГТС.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>
Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини