RU

Україна продасть Іраку танків і літаків на $550 млн.

11.12.2009, 16:48

Україна підписала з Іраком контракт щодо постачання військової техніки на суму понад $550 млн. Про це повідомив журналістам на брифінгу заступник Генерального директора державної корпорації "Укрспецекспорт" Олександр Коваленко.

"Контракт підписано на постачання бронетанкової техніки, авіаційної техніки, надання послуг з ремонту і модернізації авіаційної техніки. Це найвагоміший контракт з усіх підписаних з моменту отримання незалежності. Сума контракту перевищує $550 млн.", - зазначив О.Коваленко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Коментуючи на прохання журналістів інформацію, яка озвучувалася у ЗМІ про контракт на суму близько $2 млрд., О.Коваленко зазначив: "Я вам можу сказати, що це не єдиний контракт, і ті проекти, над якими ми працюємо, просуваються вперед. І я сподіваюся, що внаслідок роботи ми дійдемо до тієї цифри, яку озвучували у пресі", - повідомив він.

О.Коваленко також уточнив, що контракт було підписано близько 2 місяців тому. Постачання техніки планується здійснювати протягом 3-3,5 років. Кількість бронетехніки - понад 400 одиниць, зокрема 10 літаків.

Крім того, О.Коваленко повідомив, що йдеться про постачання бронетехніки, розробленої Харківським конструкторським бюром машинобудування імені Морозова. Він наголосив, що контракт підписано на постачання БТР-4 і літаків Ан-32. "Сподіваємося, що буде і "Оплот" (танк, - ред.) і будемо докладати усі зусилля щодо цього", - додав він.

"Укрспецекспорт": довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини