RU

Україна поступилася Литві першим місцем за падінням ВВП

18.08.2009, 12:59

У другому кварталі реальний ВВП України впав на 18%. Наша країна поступилася Литві першим місцем у списку країн Європи і СНД за падінням валового продукту. Про це пише газета "Дело".

"У квітні-червні падіння реального ВВП України порівняно з аналогічним періодом минулого року становило 18%", - пише видання, посилаючись на дані Державного комітету статистики. Газета зазначає, що Держкомстат, як і обіцяло його керівництво, надав інформацію про динаміку ВВП у другому кварталі майже на 45-й день після закінчення звітного періоду, тоді як дані за перший квартал були опубліковані лише на 90-й день. Публікація розширеної інформації про ВВП у другому кварталі запланована на 30 вересня.

Падіння економіки України у другому кварталі сповільнилося порівняно з першим кварталом. У січні-березні спад реального ВВП рік до року становив 20,3%. За підсумками першого кварталу Україна впевнено була першою за падінням валового внутрішнього продукту серед всіх країн Європи і СНД. Однак тепер за темпами падіння нашу країну обігнала Литва.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини