RU

Україна поки не планує обмежувати експорт зерна

21.07.2010, 13:20

Вводити обмеження експорту зернових уряд Україна на сьогодні не планує, зате розраховує збільшити закупівельну ціну в Аграрний фонд. Про це заявив Міністр АПК Микола Присяжнюк сьогодні на брифінгу.

"На сьогоднішній день обмежень на експорт ми вводити не плануємо, а використати фінансово-економічний важіль. Ви знаєте, що у бюджеті передбачено статтею 77 випуск ОВДП в обсязі 5 мільярдів, і таким чином Аграрний фонд планує вийти на ринок і купити зерна близько 4-5 млн. тонн", - сказав Н.Присяжнюк, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Міністр наголосив, що обсяг закупівлі залежатиме від цінової кон'юнктури. Він зазначив, що на сьогоднішній день ціна зростає як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Зокрема, за останній тиждень у середньому на зернові ціна зросла на $20. "І ми, враховуючи те, що ціна зростає, для того, щоб простимулювати виробника продавати Аграрному фонду, будемо виходити з пропозицією, проектом постанови на Кабінет Міністрів, щоб відкоректувати убік збільшення закупівельну ціну Аграрного фонду", - додав він.

Микола Присяжнюк: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини