RU

Україна почала модернізацію газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород

19.07.2011, 12:00
Україна почала модернізацію газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород - Фото
ab784166d03bc33361e6bd847dc4b3c7.jpg

Україна почала модернізацію газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород
Україна почала проект "Модернізація і реконструкція магістрального газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород". На промисловому майданчику цього газопроводу неподалік від міста Богуслав Київської області в присутності прем'єр-міністра України Миколи Азарова і міністра енергетики і вугільної промисловості Юрія Бойка зварили символічний "золотий стик".

"Сьогодні у нас надзвичайно важлива подія - "Нафтогаз" починає масштабну реконструкцію української частини магістрального газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород", - сказав Азаров, якого цитує прес-служба уряду.

Він наголосив, що роботи з модернізації та реконструкції газогону необхідно завершити в стислі терміни. В рамках реалізації проекту національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" підписала меморандум з Європейським банком реконструкції і розвитку, а також лист про наміри з Європейським інвестиційним банком, де зафіксовані наміри цих фінустанов про фінансування проекту.

Модернізація магістрального газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород збільшить ефективність транзиту палива в Європу одним з найбільших діючих маршрутів, зменшить негативний вплив на навколишнє середовище. Зокрема, будуть мінімізовані ризики поставки природного газу європейським споживачам через територію України.

Передбачено реконструкцію лінійної частини (заміна ізоляції та переукладання труби) газопроводу з допоміжними об'єктами, модернізація і реконструкція компресорних станцій, системи лінійної телемеханіки і зв'язку. Проект розрахований на 9 років, при цьому перша черга - на три роки. Обсяг інвестицій на першу чергу реконструкції складає більше $538 мільйонів, з яких 230 мільйонів - власні кошти і 308 - кредитні.

Магістральний газопровід Уренгой-Помари-Ужгород проходить по території десяти областей України.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини