RU

Україна побила рекорд транзиту газу до Європи

04.08.2008, 12:43

За січень-липень 2008 року ДК "Укртрансгаз" транспортувала до країн Європи 74,4 млрд. куб. м. природного газу, що є найвищим показником за всю історію існування газотранспортної системи України. Про це свідчать оперативні дані Об'єднаного диспетчерського управління.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі ДК "Укртрансгаз", порівняно з аналогічним періодом минулого року обсяги транзиту газу територією України до країн Європи збільшилися на 13,1 млрд. куб. м (21%). Збільшення обсягів транзиту зумовлене зростанням експортних поставок ВАТ "Газпром" до країн Європи для забезпечення зростаючого споживання природного газу європейськими країнами.

ДК "Укртрансгаз" є оператором газотранспортної системи України. Станом на 1 січня 2008 року газотранспортна система ДК складається із 71 компресорної станції загальною потужністю 5405,1 МВт. Довжина магістральних газопроводів та газопроводів-відведення становить 37 тис. км. Пропускна спроможність ГТС України складає: на вході - 288, на виході - 178,5 млрд. куб. м, у т.ч. до країн Європи - 142,5 млрд. куб. м.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини