RU

Україна планує за 5 років розрахуватися з МВФ

21.05.2010, 12:30

Україна планує залучити кредит Міжнародного валютного фонду (МВФ) орієнтовно строком на 5 років. Про це повідомив на брифінгу журналістам віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання, про те, що Україна ніби домовляється з МВФ на 10 річний строк погашення кредиту, С.Тігіпко відповів: "Зараз на 10 років МВФ не піде. У середньому з іншими країнами він йде на 5 років. Я думаю, що на такий термін і ми можемо розраховувати".

С.Тігіпко переконаний у тому, що уряд України зможе досягнути успіху в перемовинах з Фондом. "Програма йде, ми нормально відпрацьовуємо текст угоди, у нас практично немає там проблем… Я переконаний, що у нас буде програма, ми працюємо над тим, щоб вона була", - наголосив С.Тігіпко.

Нагадаємо, раніше С.Тігіпко заявив, що головні проблеми між Україною і МВФ стосуються підтвердження заявленого дефіциту держбюджету. У свою чергу, Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявляв, що "уряд підготував надійну підвалину для завершення перемовин із МВФ. До цього МВФ зазначив "значний прогрес" у перемовинах з Україною про кредит у $19 млрд.

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини