RU

Україна перекрила шлях імпорту на $360 млн.

14.01.2010, 14:07

Загальна вартість імпорту товарів в Україну, щодо яких діяли антидемпінгові і спеціальні заходи у 2009 році, становить близько $360 млн. Про це повідомив Міністр економіки України Богдан Данилишин.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Мінекономіки, Б.Данилишин зазначив, що за результатами проведення антидемпінгових і спеціальних розслідувань на підставі рішень Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі застосовано 21 захід. Застосовувалися вони переважно до товарів легкої і деревообробної промисловості, хімічної галузі.

Б.Данилишин наголосив, що застосування заходів спрямоване не на обмеження ввезення імпорту товарів в Україну, а на забезпечення умов дотримання добросовісної конкуренції, що дає змогу вітчизняним товаровиробникам пристосуватися до змін на ринках.

Міністр економіки зазначив, що застосування інструментів торгового захисту у більшості випадків має позитивний ефект для вітчизняних товаровиробників. Зокрема у разі застосування антидемпінгових або спеціальних заходів ціни на імпортний товар зростають, а це дає змогу національному товаровиробнику закріпити свої позиції на внутрішньому ринку.

Богдан Данилишин: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини