RU

Україна отримала національний домен. УКР

02.03.2011, 16:35

Міжнародна корпорація з імен і адрес в Інтернеті ICANN затвердила рішення про виділення Україні національного домена. УКР. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформації України.

"Отримання національного домена Україною - подія світового масштабу в Інтернет-співтоваристві", - вважає глава Держінформнауки Володимир Семиноженко.

За його словами, подібне рішення є важливим кроком на шляху побудови в Україні інформаційного суспільства - відтепер інформаційні ресурси стануть більш доступними, оскільки можна використати українську мову. Це означає, що в українському суспільстві поступово буде знижуватися цифрова нерівність.

В.Семиноженко повідомив, що перехід на національний домен потребує відповідної підготовки технічної інфраструктури. Ця робота буде вестися у межах Координаційної ради Українського мережевого інформаційного центру, яка створена у 2003 році і є прикладом ефективної співпраці держави, громадськості та Інтернет-співтовариства.

Нагадаємо, що минулого року до ккраїн, які отримали національні домени, вже приєдналася Росія. Отже, введення національних доменів стає загальною тенденцією.

Зв'язок, IT: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини