RU

Україна отримає кошти для поліпшення енергоефективності

24.11.2009, 17:12

У четвер, 26 листопада, на Міжнародній конференції з питань енергоефективності в Південно-Східній Європі буде оголошено про створення фонду підтримки ініціативи, в рамках якої основним бенефіціарієм буде Україна. Про це повідомив журналістам на брифінгу Віце-прем'єр-міністр Григорій Немиря.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Г. Немиря зазначив: "Результатом цієї конференції буде офіційний початок програми з питань енергоефективності, основним бенефіціарієм якої серед країн-партнерів буде саме Україна. І під час цієї міжнародної конференції буде також оголошено про створення фонду підтримки цієї ініціативи, в якому візьмуть участь як окремі країни, так і міжнародні фінансові інститути, зокрема, Європейський банк реконструкції і розвитку, Європейський інвестиційний банк, Північний інвестиційний банк, Світовий банк, Міжнародна фінансова корпорація, а також НЕФКО - це організація, яка об'єднує північні країни і вкладає інвестиції в сектор енергоефективності і екології".

Г. Немиря також зазначив, що конференція пройде у Стокгольмі, і в ній візьмуть участь члени уряду Швеції, а також Комісар Єврокомісії з питань зовнішньої політики Беніта Ферреро-Вальднер.

Григорій Немиря: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини