RU

Україна офіційно запропонувала Росії знизити ціну на газ до $240

30.05.2011, 10:02
Україна офіційно запропонувала Росії знизити ціну на газ до $240 - Фото
dde28b8d3f3822a05b287d2d525d60ea.jpg

Україна офіційно запропонувала Росії знизити ціну на газ до $240

Україна і Росія обговорять алгоритм перегляду газових угод 7 червня на засіданні комісії з економічного співробітництва у Москві, повідомив в п'ятницю Прем'єр-міністр Микола Азаров.

Як пише "Коммерсант Україна", М.Азаров відмітив, що направив своєму російському колезі Володимиру Путіну лист, в якому виклав основні аргументи і пропозиції української сторони

У листі пропонується підписати нові угоди до вересня, стверджує високопоставлене джерело видання в Міненерго. Київ наполягає на перегляді формули формування ціни на російський газ, внаслідок чого його вартість має знизитися з $350 до $240 за тисячу кубометрів. "У Москві не проти перегляду договорів, але чекають, що Україна піде на поступки. Може йтися про вступ України в Митний союз або створення СП "Нафтогазу" і "Газпрому" у тому чи іншому вигляді", - заявив співрозмовник.

За його словами, в міністерстві визнають, що альтернативний спосіб перегляду угод - суперечка у Стокгольмському арбітражі - навряд чи закінчиться успіхом. При цьому тяганина може ускладнити відносини з "Газпромом", що позначаться на позиціях України як транзитера російського газу.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>
Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини