RU

Україна не поспішає повертати російський кредит

11.08.2010, 12:33

Угоду з російським "Внєшторгбанком" (ВТБ) про надання кредиту може бути продовжено. Про це сьогодні повідомив Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко, відповідаючи на питання журналістів про те, чи не планує Україна достроково повертати кредит.

"Що стосується кредиту ВТБ, то ви знаєте, у нас є нормальна угода, термін дії якої не закінчується. У нас дуже хороші умови за цим кредитом. Сьогодні ставка там нижча, ніж ринкова ставка за котируванням наших паперів. Тому прийде час - будемо віддавати,… якщо буде вигідно - будемо продовжувати", - сказав С.Тігіпко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Також С.Тігіпко нагадав, що Прем'єр-Міністр Микола Азаров відмінив кампанію по виходу на зовнішні ринки для отримання євробондів. "Тому що були високі ставки. Нас тут (в ВТБ, - ред.) влаштовують ставки, значить, будемо продовжувати стільки, скільки нас будуть влаштовувати ставки. Будуть гірше - вийдемо на ринок, візьмемо (новий кредит, - ред.) і повернемо цей кредит".

Нагадаємо, згідно з Меморандумом про співпрацю з МВФ, Україна планує повернути $2 млрд. кредиту ВТБ в 4 кварталі 2010 року.

8 червня 2010 року Україна отримала від російського ВТБ на 6 місяців кредит у розмірі $2 млрд. для покриття дефіциту державного бюджету під 6,7% річних з правом трикратної пролонгації.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини