RU

Україна не планує забороняти ввезення овочів з Європи

03.06.2011, 10:30

Україна посилила контроль на кордоні за ввезенням овочів з Європейського союзу. Водночас забороняти імпорт, як це зробила Росія, поки не планує. Про це у коментарі Deutsche Welle повідомив глава Державної ветеринарної і фітосанітарної служби України Іван Бісюк.

За словами І.Бісюка, гендиректорат Єврокомісії з охорони здоров'я і захисту прав споживачів САНКО офіційно проінформував Україну про те, що поширення кишкової інфекції не пов'язане з огірками, оскільки штам кишкової палички на овочах і штам, від якого вмирають люди у Німеччині, відрізняються між собою. "Абсолютно забороняти не будемо. Уявіть, їде машина, и в ній двадцять найменувань овочів, зокрема і огірки. Це ж треба все виймати, перевіряти. Це складно. Але ми просили посилити контроль за ввезенням овочів", - сказав він.

Нагадаємо, Росія у понеділок ввела ембарго на постачання овочів з Німеччини і Іспанії, а напередодні ця заборона поширилася на всі країни ЄС. Причиною цих заходів став спалах кишкової інфекції в Євросоюзі, через яку, за останніми даними, померли 18 осіб.

У свою чергу ЄС закликав скасувати заборону на ввезення овочів.

Агропромисловий комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини