RU

Україна і МВФ майже досягли компромісу

14.02.2011, 15:55
Україна і МВФ майже досягли компромісу - Фото
dd261004f8fbe6afb3e5f1ee56485982.jpg

Україна і МВФ майже досягли компромісу

Прем'єр-міністр України Микола Азаров провів зустріч із представниками місії Міжнародного валютного фонду, яка завершує роботу в Україні.

Як повідомляє прес-служба уряду, під час перемовин сторони ретельно розглянули положення проекту Меморандуму про економічну і фінансову політику уряду України, який полягає у рамках чергового перегляду програми співпраці України і МВФ.

М.Азаров зазначив, що перемовин проходять у дусі взаєморозуміння, довіри і конструктивного пошуку компромісів. Він наголосив, що, за результатами зустрічі, вдалося досягнути компромісу за більшістю пунктів Меморандуму.

У свою чергу керівник місії МВФ Танос Арванітіс висловив задоволення динамікою перемовин. "Я думаю, що ми за останні дні досягли значного прогресу в перемовинах і істотно просунулися вперед. Ми узгодили практично всі питання, які у нас були", - повідомив він.

Нагадаємо, раніше М.Азаров заявляв, що в перемовинах із МВФ в України є власне бачення ситуації, зокрема, у питанні приведення тарифів на енергоносії до рівня ринкових цін.

Місія МВФ з 1 по 11 лютого у Києві проводила перемовини про другий перегляд програми співпраці для надання третього траншу кредиту.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини