RU

Україна може перейти на рублі у взаєморозрахунках із Росією

25.10.2010, 15:55
Україна може перейти на рублі у взаєморозрахунках із Росією - Фото
87c5182f9d8a85e645b60decf306d8c1.jpg

Україна може перейти на рублі у взаєморозрахунках із Росією

На засіданні Комітету з питань економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії може бути розглянуто питання взаєморозрахунків України і Росії у рублях у торгово-економічній співпраці. Про це сказав Прем'єр-міністр України Микола Азаров в інтерв'ю РІА "Новости".

"Росія порушувала питання рублевих розрахунків - ми могли б і цю тему порушити. Співпраця у фінансовій сфері - тема, гідна обговорення", - зазначив М.Азаров.

Він повідомив, що вже до підписання підготовлено понад десяток документів. "Усі вони досить важливі, але ми хотіли б зосередитися, передусім, на умовах постачань природного газу в Україну в 2011 році, умовах транзиту. Ми вважаємо, що на такій зустрічі необхідно повернутися до теми нашої співпраці у газовій сфері", - наголосив М.Азаров.

Нагадаємо, раніше Перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв заявив, що під час засідання українсько-російської міжурядової комісії з економічних питань, яке відбудеться 27 жовтня у Києві, будуть порушуватися питання вартості російського газу і про зміну формули і підходу до його вартості.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини