RU

Україна може отримати другий транш МВФ вже у травні

06.04.2009, 13:05

Українська влада має всі шанси добитися виділення Україні другого траншу кредиту Міжнародного валютного фонду (МВФ), особливо на фоні обіцянок "Великої двадцятки" виділити додаткові $750 млрд. для МВФ. Таку думку ЛІГАБізнесІнформ озвучив голова департаменту аналітики компанії "Astrum Investment Management" Юрій Белінський.

Експерт, зокрема, зазначає, що опозиційні фракції парламенту вже заявили про те, що вони готові розблокувати Раду для того щоб коаліційні фракції змогли проголосувати законопроекти уряду. "Незважаючи на те, що негативний вплив на прийняття законопроектів може зробити дестабілізація політичної ситуації у зв'язку з розглядом проведення дострокових виборів депутатів і Президента, зараз пакет законів, очевидно, буде прийнято і Україна все ж отримає другий транш, приблизно у травні", - вважає Ю.Белінський.

Нагадаємо, за даними Департаменту зовнішніх зв'язків Міжнародного валютного фонду, місія МВФ прибуде в Україну в середині цього тижня. МВФ розраховує на виконання обіцянок Президента Віктора Ющенка і Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко забезпечити 13-17 квітня прийняття законів із зміцнення фінансового становища Пенсійного фонду і НАК "Нафтогаз України", а також узгоджених з МВФ і Світовим банком законопроектів щодо стратегії реструктуризації українського банківського сектору.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини