RU

Україна хоче обійтися без іноземних автобусів на Євро-2012

02.12.2009, 11:20

Митно-тарифна рада України відхилила законопроект Міністерства транспорту і зв'язку щодо ввезення автобусів з метою забезпечення Євро-2012. Таке рішення було прийнято на засіданні ради 1 грудня.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Мінпромполітіки, враховуючи те, що зазначена продукція (автобуси з об’ємом двигуна понад 5 тис. куб. см.) виробляються вітчизняними підприємствами, такими як ЗАТ "ЗКТ", ТОВ "ЛАЗ" і готується їхнє виробництво на ВАТ "ЛуАЗ", члени митно-тарифної ради не підтримали законопроекту.

За оцінками фахівців, законопроект "Про встановлення тарифної квоти на ввезення в Україну автобусів, які не виготовляються в Україні" погіршить фінансово-економічний стан на підприємствах машинобудування і призведе до збільшення заборгованості з заробітної плати на них.

"Українські підприємства мають достатні потужності для виробництва необхідної кількості автобусів великої місткості і підвищеної комфортності, які відповідають європейським стандартам", - йдеться у повідомленні Мінпромполітіки.

Законопроект передбачав звільнення від сплати ввізного мита автобусів великої місткості, які ввозяться на митну територію України і не виробляються вітчизняними підприємствами.

Автомобільний ринок: добірка новин>>>
Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини