RU

Україна і Казахстан відмовилися від "торгових воєн"

14.09.2010, 16:40

Україна і Казахстан домовилися не застосовувати один проти одного антидемпінгові розслідування. Про це сьогодні в рамках українсько-казахстанського бізнес-форуму заявив Міністр економіки України Василь Цушко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Цушко зазначив, що обопільне рішення з відмови від антидемпінгових розслідувань було прийнято у рамках офіційного візиту в Україну Президента Республіки Казахстан Нурсултана Назарбаєва. "Сьогодні під час засідання спільної комісії, як знак доброї волі, ми домовилися про те, що будемо старатися обійти антидемпінгові розслідування. Ми будемо намагатися домовлятися і знаходити загальні точки спотикання, щоб не провести один проти одного торгових воєн, якими, по суті, і є антидемпінгові розслідування", - сказав Міністр. Він також додав, що Казахстан зі свого боку це рішення буде виконувати в рамках чинного Митного союзу.

Крім того, В.Цушко заявив, що Україна збирається сприяти Казахстану в перемовинах щодо вступу у Всесвітню організацію торгівлі.

Василь Цушко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини