RU

Україна готує відповідь на пропозицію Газпрому

19.08.2011, 11:15
Україна готує відповідь на пропозицію Газпрому - Фото
a111187c623f472e4e8e38ee4bf1b27a.jpg

Україна готує відповідь на пропозицію Газпрому
Україна готує Газпрому пропозицію щодо співпраці у газовій сфері. Про це сьогодні повідомив прем'єр-міністра України Микола Азаров журналістам у Києві.

"Міллер (глава Газпрому Олексій Міллер, - ред.) і російська сторона чекають пропозицій від нас. Вони сформулювали приблизно, що вони хочуть. Ми зараз вивчаємо і думаємо над тим, а що ми можемо запропонувати російській стороні для проведення переговорів", - сказав Азаров, якого цитує Інтерфакс Україна.

Глава уряду підкреслив, що міністр енергетики і вугільної промисловості Юрій Бойко на останній зустрічі з Міллером ніяких пропозицій від української сторони не передавав, оскільки "це питання перебуває в стадії обговорення і вивчення".

Нагадаємо, як повідомив раніше Міллер, Бойко 15 серпня в Сочі представив пропозиції щодо розвитку газотранспортної співпраці між Росією та Україною, ці пропозиції, з його словами, охоплюють не тільки співпрацю в газотранспортній сфері, але і співпрацю в інших напрямках. "Ми вивчимо ці пропозиції, дамо їм оцінку і направимо відповідь українським друзям", - заявив глава Газпрому.

Україно-російські відносини: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини