RU

Україна чекає МВФ з новою програмою

14.04.2010, 16:35

Україна і Міжнародний валютний фонд (МВФ) досягли принципової домовленості про реалізацію нової програми співпраці, розрахованої на два роки. Про це повідомив Міністр фінансів України Федір Ярошенко.

"Той кредит ("stand-by", підписаний у 2008 році, - ред.) закінчується в поточному році, а нам потрібен дворічний кредит… У нас буде нова програма. Зараз перемовний процес йде, але у нас є принципова домовленість, що буде нова програма", - сказав Ф.Ярошенко, якого цитує УНІАН.

До того ж Міністр не уточнив суму нового кредиту та його умови, однак зазначив, що реалізація програми буде припинена.

МВФ у листопаді 2008 року прийняв рішення про надання Україні протягом двох років у рамках програми "stand-by" кредит на суму близько $16,4 млрд. З початку 2008 року Україна отримала вже три транши на загальну суму $12 млрд.

Четвертий транш у розмірі $3,8 млрд. Україна розраховувала отримати у листопаді 2009 року за підсумками третього перегляду програми. Місія МВФ завершила роботу у Києві в кінці жовтня, до того ж позитивної заяви представників фонду про завершення перегляду програми зроблено не було. Пізніше МВФ заявив про можливість поновлення роботи в Україні, після формування консолідованої позиції української влади у питанні реалізації антикризових заходів і прийняття держбюджету-2010.

Федір Ярошенко: біографія та добірка новин>>>

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини