RU

Україна чекає мільярдного обігу від торгівлі зброєю з Китаєм

12.08.2010, 11:15

До 2013 року об'єм товарообігу продукції військового призначення з Китаєм становитиме $1,2 млрд. Такий прогноз озвучило Міністерство промислової політики України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Мінпромполітики, днями відбулося шосте засідання Міжурядової Китайсько-Української координаційної комісії з питань військово-технічної співпраці, на якому було досягнуто низки домовленостей, визначено нові перспективні напрями співпраці і підписано відповідний протокол.

"У найближчі 3 роки планується досягнути обсягу товарообігу продукції військового призначення в $1,2 млрд. доларів", - відмітили в Мінпромполитіки, наголосивши, що з 2002 року, товарообіг між Україною і Китаєм становив лише $1,5 млрд.

Загалом сторони погодилися, що військово-технічна співпраця між Україною і Китаєм є найважливішою складовою двосторонніх відносин. Очікується, що українсько-китайська ВТС стане однією з основних тем на переговорах лідерів двох країн в ході майбутнього державного візиту Президента України Віктора Януковича до КНР.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Оборонно-промисловий комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини