RU

Україна і Білорусь підписали договір про транзит нафти по "Одеса-Броди"

17.01.2011, 17:05
Україна і Білорусь підписали договір про транзит нафти по
1db859753c3c9125c931990d2407ee1a.jpg

Україна і Білорусь підписали договір про транзит нафти по "Одеса-Броди"

Сьогодні, 17 січня, у Києві відбулося підписання договору про надання послуг з транспортування нафти між ВАТ "Укртранснафта" і ЗАТ "Білоруська нафтова компанія". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Міністерства енергетики і вугільної промисловості України.

Договір підписаний строком на два роки з подальшою його пролонгацією за згодою сторін. Документ передбачає гарантоване транспортування 4 млн. т легкої нафти нафтопроводом "Одеса-Броди" на білоруський нафтопереробний завод у м. Мозирь.

У Мінпаливенерго наголосив, що виконання цього договору сприятиме реалізації економічного потенціалу двосторонньої співпраці України і Республіки Білорусь, посиленню енергетичної безпеки країн і регіону загалом.

Нагадаємо, 23 листопада минулого року "Укртранснафта" завершила транспортування партії нафти сорту "Юралс" об'ємом 80 тис. т на ЛПДС "Мозирь", яка здійснювалася з використанням вільних потужностей нафтопроводу "Одеса-Броди" і однієї з двох ниток нафтопроводу "Дружба".

25 жовтня Україна і Білорусь підписали контракт на організацію пробного прокачування нафти з нафтопроводу "Одеса-Броди" в аверсному режимі. Також був укладений договір про транспортування нафти по "Одеса-Броди" на 2011-2013 рр. в об'ємі 8 млн. т у рік.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>
Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини