RU

Україна і Азербайджан підписали Меморандум про постачання зрідженого газу

28.01.2011, 13:55
Україна і Азербайджан підписали Меморандум про постачання зрідженого газу - Фото
946165428761060ffde1dc1db1115265.jpg

Україна і Азербайджан підписали Меморандум про постачання зрідженого газу
Кабінет Міністрів України і уряд Азербайджану підписали меморандум про співпрацю в організації постачань зрідженого природного газу на територію України. Підписання документів відбулося після зустрічі Президентів України і Азербайджану Віктора Януковича і Ільхама Алієва сьогодні у Давосі.

Як повідомляє прес-служба Президента України, крім того, підписана Угода між Кабінетом Міністрів України і урядом Азербайджанської Республіки про заходи щодо розвитку співпраці у сфері транспортування нафти територією України.

Нагадаємо, раніше керівник національного проекту "LNG-термінал" Петро Мірошников заявляв, що реалізація національного проекту "LNG-термінал" на чорноморському побережжі України буде прямо пов'язана з розробленням в Азербайджані нових газових родовищ. За його словами, Азербайджан до 2020 року збирається довести видобуток газу до 55 млрд. кубометрів, і лише запаси одного родовища "Шахденіз" оцінюються у 1,2 трлн. кубометрів. Загалом же у країні називаються цифри від 2 до 5 трлн. кубометрів газу.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>
Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини