RU

Україна 6 грудня спробує повернути довіру МВФ

04.12.2009, 17:50

Україна 6 грудня спробує повернути довіру МВФ
У неділю, 6 грудня, українська делегація на чолі з Віце-прем'єр-міністром Григорієм Немирею проведе перемовини з Міжнародним валютним фондом (МВФ) щодо продовження співпраці. Про це під час зустрічі з Трійкою Європейського Союзу - Прем'єр-міністром Королівства Швеція Фредеріком Райнфельдтом, Президентом Європейської Комісії Жозе Мануелем Баррозу і комісаром ЄС з питань зовнішніх відносин і Європейської політики сусідства Бенітою Ферреро-Вальднером заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

"Вже у неділю наша делегація на чолі з Віце-прем'єр-міністром Григорієм Немирею виїжджає до Міжнародного валютного фонду для того, щоб пройти всі без винятку питання, які сьогодні стоять на порядку денному ", - цитує Ю. Тимошенко її прес-служба.

Глава уряду також повідомила, що сьогодні ввечері планує провести телефонну розмову з виконавчим директором МВФ Доміником Строссом-Каном для уточнення всіх деталей.

Сьогодні глава європейської делегації Прем'єр-міністр Швеції Фредрік Райнфельдт закликав Україну відновити співпрацю з МВФ.

Нагадаємо, Україна з 2008 року отримала вже три транши допомоги МВФ на загальну суму $12 млрд. Після підписання Президентом України Віктором Ющенком закону про підвищення соціальних стандартів 30 жовтня директор-розпорядник МВФ Домінік Стросс-Кан заявив в інтерв'ю західним ЗМІ 7 листопада, що Фонд продовжить співпрацю з Україною тільки після завершення президентських виборів, які заплановані на січень 2010 року. Водночас 9 листопада Представництво МВФ в Україні повідомило, що фонд готовий до співпраці з Україною за умови досягнення консенсусу всіма гілками влади.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини