RU

Укладання Північного потоку-2 може бути зупинене – Газпром

19.01.2021, 12:23
Укладання Північного потоку-2 може бути зупинене – Газпром - Фото
Укладання Північного потоку-2 (Фото: Agiteco/Nord Stream 2 AG)

Російський ВАТ "Газпром" визнав наявність ризиків, які можуть призвести до призупинення або припинення укладання газопроводу Північний потік-2. Про це із посиланням на документ про розміщення єврооблігацій Газпрому повідомляє Reuters.

У Газпромі заявили, що при будівництві проєктів на кшталт Північного потоку-2 компанія стикалася "з ризиками, пов'язаними зі зміною політичної ситуації" в різних регіонах. Причиною можливої ​​зупинки укладання газопроводу в компанії називають "політичний тиск".

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

"У виняткових обставинах, зокрема через політичний тиск, такі зміни можуть призвести до призупинення або припинення проєкту", – йдеться в документі Газпрому.

Північний потік-2 – російський газопровід, який будується в обхід України з 2018 року. Його прокладають на дні Балтійського моря з Росії до Німеччини. Вартість будівництва оцінюють в $9,5 млрд євро. Єдиним акціонером проєкту є Газпром. При цьому п'ять європейських компаній обіцяли профінансувати 50% вартості проєкту. У грудні 2019 року будівництво призупинили через санкції США. Тоді газопровід був побудований на 96%.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини