RU

Уже 11 готелів в Україні отримали дозвіл на відкриття гральних залів. Сімом відмовили

17.02.2021, 18:16
Уже 11 готелів в Україні отримали дозвіл на відкриття гральних залів. Сімом відмовили - Фото
Фото: depositphotos.com

Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей (КРАІЛ) видала дозвіл на приміщення для організації азартних ігор 11 готелям в Україні, сім готелів отримали відмову. Про це  пише профільне видання Gaming Post.

Дозвіл на приміщення дає можливість оператору грального бізнесу збирати пакет документів і подаватися на ліцензію на проведення азартних ігор, уточнюють у виданні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Дозвіл КРАІЛ отримали готелі в Києві (Либідь, Турист, Русь та Опера), в Білій Церкві (City Park Hotel), Вінниці (Франція), Рівне (Україна), Львові (Львів і Grand Hotel Lviv), Одесі (Gagarinn) і Харкові (Харків).

Не отримали дозволу столичні готелі класу "люкс" Fairmont Grand Hotel (неправильно оформлені документи), Hotel Premier Palace (закінчився термін свідоцтва про 5-зірковий статус готелю), і InterContinental (КРАІЛ не змогла встановити розміри приміщень за поданим технічним паспортом).

Також отримали відмову київські готелі Братислава (не подали правовстановлюючий документ на приміщення) та Верховина (проблема з технічним паспортом приміщення).

Запорізький готель Інтурист не подав на розгляд завірений техпаспорт і отримав відмову КРАІЛ.

А Львівський готель Premier Hotel Dnister неправильно заповнив технічний паспорт.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини