RU

Угорщина виходить з Набукко на користь Південного потоку, - ЗМІ

24.04.2012, 10:33
Угорщина виходить з Набукко на користь Південного потоку, - ЗМІ - Фото
fe5d4d34edbfc7be2dac0455e203d1bb.jpg
Проект трубопроводу Набукко, який призначений для транспортування газу з Каспійського регіону і з Близького Сходу до країн Європи, має багато невизначеностей. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на угорську компанію MOL.

"Навколо проекту Набукко існує багато невизначеностей, які важко буде ігнорувати", - сказав представник компанії, якого цитує trend.az.

Раніше прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що MOL виходить з Набукко.

"Я не експерт по деталях, але те, що я бачу, полягає в тому, що MOL виходить з проекту Набукко, - повідомив Орбан журналістам в Брюсселі.

Нагадаємо, MOL є 100-процентним власником газотранспортної компанії FGSZ - одного з шести акціонерів проекту газопроводу Набукко. Інші партнери проекту - болгарський енергетичний холдинг, румунська Transgaz, турецька Botas, австрійська OMV та німецька RWE.

Газ, що видобувається в ході другої фази розробки азербайджанського газоконденсатного родовища Шах Деніз, вважається основним джерелом для проекту Набукко.

Примітно, що в квітні голова Газпрому Олексій Міллер провів зустріч з Орбаном для розгляду ходу реалізації проекту Південний потік. Як повідомляла прес-служба російської корпорації, Міллер і Орбан підкреслили високу актуальність і значимість реалізації Південного потоку, який відповідає стратегічним інтересам обох країн та європейського регіону в цілому.

Проект Південний потік передбачає будівництво газопроводу потужністю 63 млрд. кубометрів на рік по дну Чорного моря в обхід України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини