RU

Угода закрита. Великий портовий оператор з ОАЕ купив частку в терміналі ТІС

12.06.2020, 10:24
Угода закрита. Великий портовий оператор з ОАЕ купив частку в терміналі ТІС - Фото
Фото: TIS Container Terminal Ukraine

Компанія DP World (ОАЕ) оголосила про купівлю 51% акцій Контейнерного терміналу ТІС (порт Південний). Всі відповідні умови угоди виконані, офіційні погодження державних установ отримані, повідомляє прес-служба ТІС.

Відповідно до умов угоди, DP World придбала контрольний пакет акцій і буде здійснювати управління терміналом. Компанія стане ключовим гравцем у регіоні і буде прагнути розширювати частку ринку за рахунок використання лідируючих позицій ТІС-КТ на ринку залізничних перевезень, відзначається в прес-релізі.

"Сьогодні починається нова епоха. Присутність в Україні розширить наш глобальний портфель послуг і зробить компанію гравцем дуже привабливого ринку. Ми надзвичайно раді починати цей новий етап... Ми маємо намір підкріпити успіхи, яких акціонери підприємства домоглися за попередні роки роботи", - зазначив Султан Ахмед бін Сулаєм, голова правління і генеральний директор DP World.

Як повідомив співвласник і головний виконавчий директор групи терміналів TIS Андрій Ставніцер, за інтеграцію нових співвласників буде відповідати Михайло Соколов, керівник спільного з DP World буксирного проекту P&O Maritime Ukraine.

Читайте також: Гігант з ОАЕ купує термінал в Одеській області. Наші порти нарозхват. Що відбувається?

  • У лютому 2020 року оператор DP World повідомив, що купує 51% акцій контейнерного терміналу ТІС. Серед першочергових планів DP World називають впровадження в роботу ТІС-КТ новітніх IT-рішень і глобальної експертизи групи, фокус на інтермодальному сегменті вантажоперевезень, посилення команди терміналу.
  • Купівля частки в терміналі - другий для DP World досвід успішного партнерства з акціонерами ТІС. Першим спільним проектом компаній став буксирний оператор P&O Maritime Ukraine, який обслуговує більш ніж 50 клієнтів у трьох найбільших портах країни.
DP World (ОАЕ) - один із найбільших портових операторів світу. DP World оперує 150 бізнесами в 50 країнах. Всього у компанії 78 морських терміналів у всьому світі. Контейнерні вантажоперевезення - основний бізнес компанії, що приносить DP World більше половини доходу. У 2019 всі оператори групи обробили 71,2 млн TEU (для порівняння: сукупний контейнерообіг усіх українських портів за 2019 рік склав близько 1 млн TEU).

Контейнерний термінал ТІС називають одним із найдинамічніших в Україні за показниками вантажообігу. У 2019 року зростання вантажообігу в контейнерах перевищило 75%. Група ТІС в основному перевалює котуни та ЗРС, вугілля, зернові, контейнери, метал, руду, глину.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини