RU

УБЕЗ обшукав центральний офіс будівельної компанії ТММ

08.05.2012, 17:37
УБЕЗ обшукав центральний офіс будівельної компанії ТММ - Фото
5adba055ae98a0ff1ddc4ffec981a2bd.jpg
Девелоперсько-будівельна компанія ТММ заявляє про неправомірні дії співробітників Управління по боротьбі з економічною злочинністю (УБЕЗ) під час проведення обшуків в центральному офісі компанії в Києві по вул.Володимирська, 49а. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили співробітники компанії.

"Сьогодні весь день УБЕЗ знаходиться в офісі. Щось перевіряють. Кажуть, що ордер на обшук видано на підставі порушеної кримінальної справи в Шевченківському районному відділі на підставі заяви фізособи", - розповіли співробітники компанії.

У компанії зазначили, що співробітники міліції вели себе вкрай жорстко - ламали двері, вилучали техніку й документи. "Сьогодні такий день, що багатьох співробітників на місці не було, ніхто не готувався до прийому гостей. Так що міліція вирішила просто вибивати двері в приміщеннях. Слава Богу, поки нікого з працівників не били і вже збираються йти", - розповіли в компанії.

ТММ є вертикально інтегрованою девелоперсько-будівельною компанією повного циклу. Будівельна компанія працює на ринку України з 1994 року і є однією з провідних профільних компаній України.

Будівництво житлових комплексів "під ключ", промислових, офісних і торгових об'єктів - один з основних видів діяльності компанії. У своїй діяльності компанія ТММ охоплює повний комплекс будівельних та оздоблювальних робіт, а також подальше обслуговування об'єктів після здачі в експлуатацію.

Проекти компанії ТММ. розташовані в Києві та Київській області, Харкові, Житомирі, АР Крим та Херсонській області.

На сьогоднішній день загальна площа 32 проектів компанії, реалізованих протягом 1994-2011 років, становить понад 600 тис. кв. м.

Нагадаємо, генеральний директор і співвласник компанії ТММ Микола Толмачов посів 21 місце в списку найбагатших українців за версією журналу Фокус зі статками в $890 млн.

Досьє на компанію ТММ
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини