RU

У Жулянах відкрили новий термінал аеропорту

17.05.2012, 17:07
У Жулянах відкрили новий термінал аеропорту - Фото
7ff69c31c4110a1fb0da2fb4f5d1037e.jpg
Сьогодні в столиці відбулося урочисте відкриття нового терміналу в столичному аеропорту "Київ" (Жуляни). Саме ці повітряні ворота будуть приймати під час Євро-2012 чиновників УЄФА.

Термінал оснащений сучасним обладнанням для реєстрації пасажирів та обробки багажу, контролю та безпеки пасажирів. Передбачено окремий зал для обслуговування пасажирів, які подорожують бізнес-класом і окремий VIP-зал. У терміналі розташовані чотири ресторани, п'ять барів, три магазини безмитної торгівлі, дві кімнати матері й дитини, авіакаси, пункти прокату автомобілів, аптечний кіоск, відділення банку.

Кошторисна вартість самого терміналу з благоустроєм прилеглої території, котельнею та внутрішніми мережами - 340 мільйонів гривень. Ще близько 60 мільйонів варто облаштування перону для стоянки восьми літаків типу Boeing 737.

Проектна пропускна спроможність терміналу - 320 пасажирів на годину на виліт. Але в процесі будівництва вдалося збільшити пропускну здатність до 500 пасажирів на годину на виліт. Крім того, передбачена перспектива розширення терміналу зі збільшенням пропускної спроможності до 1500 осіб на годину.

Спецпроект "Чемпіонат Європи з футболу 2012"
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини