RU

У Януковича чекають закон про адмінпослуги до кінця року

11.11.2011, 15:31
У Януковича чекають закон про адмінпослуги до кінця року - Фото
d94357b8c286f2b8e5fa529d46522ba0.jpg
Перший заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова розраховує, що закон про адміністративні послуги буде прийнятий до кінця року. Про це вона сказала сьогодні на брифінгу.

"Цей закон вже зареєстрований і президент розраховує, що парламент приступить до його розгляду негайно. Хотілося б, щоб цей законопроект був прийнятий ще до нового року. Я думаю, що всі можливості для цього є", - зазначила Акімова, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Перший заступник глави АП нагадала, що суть законопроекту неодноразово обговорювалася, у тому числі з депутатами. "Я думаю, що більшість депутатів уявляють собі і проблеми, з якими пов'язане зараз надання адміністративних послуг, і оцінюють якість механізмів, які закладені в цьому документі. Тому, моє глибоке переконання - його можна і потрібно розглядати швидко", - додала Акімова.

Нагадаємо, раніше глава держави заявляв, що стратегічна мета закону - установка на надання адміністративних послуг в електронному вигляді та ліквідація "корупційного чинника", безпосереднього контакту громадянина з чиновником в цьому процесі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини