У Януковича чекають закон про адмінпослуги до кінця року

11.11.2011, 15:31
У Януковича чекають закон про адмінпослуги до кінця року - Фото
d94357b8c286f2b8e5fa529d46522ba0.jpg

Президент України Віктор Янукович 9 листопада вніс до Верховної Ради законопроект "Про адміністративні послуги" (№ 9435)

Перший заступник глави Адміністрації президента Ірина Акімова розраховує, що закон про адміністративні послуги буде прийнятий до кінця року. Про це вона сказала сьогодні на брифінгу.

"Цей закон вже зареєстрований і президент розраховує, що парламент приступить до його розгляду негайно. Хотілося б, щоб цей законопроект був прийнятий ще до нового року. Я думаю, що всі можливості для цього є", - зазначила Акімова, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Перший заступник глави АП нагадала, що суть законопроекту неодноразово обговорювалася, у тому числі з депутатами. "Я думаю, що більшість депутатів уявляють собі і проблеми, з якими пов'язане зараз надання адміністративних послуг, і оцінюють якість механізмів, які закладені в цьому документі. Тому, моє глибоке переконання - його можна і потрібно розглядати швидко", - додала Акімова.

Нагадаємо, раніше глава держави заявляв, що стратегічна мета закону - установка на надання адміністративних послуг в електронному вигляді та ліквідація "корупційного чинника", безпосереднього контакту громадянина з чиновником в цьому процесі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – ПриватБанк4 года в 14 цифрах. Как изменился ПриватБанк спустя четыре года после национализации