RU

У Відні бізнесменам розповіли про переваги Дніпропетровщини

22.05.2012, 16:44
У Відні бізнесменам розповіли про переваги Дніпропетровщини - Фото
563114a65a428b33b3a9b9c161d5936d.jpg
У Відні (Австрія) відбулася презентація австрійським і європейським бізнесменам Дніпропетровської області в рамках міжнародного роуд-шоу, організованого губернатором Олександром Вілкулом, повідомляє прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

"Дніпропетровська область - один з локомотивів української економіки - відкрита для інвестицій в області сучасних інформаційних, енергозберігаючих та економічно безпечних технологій. Обласна влада запрошує інвесторів з усіх куточків Європи та світу", - сказав Вілкул.

Губернатор пояснив, що в області створено в допомогу кожному інвестору регіональне інвестагентство. Воно надає спеціального менеджера, який супроводжує інвестпроект від ідеї до запуску. Створено портфель пріоритетних пропозицій для інвесторів. Наприклад, уже готові майданчики під промислове виробництво. Єдина вимога до інвестора - сплата всіх податків і гідний рівень оплати праці для найманих працівників.

Вілкул відзначив, що Дніпропетровська область - лідер із залучення  іноземних інвестицій в Україну. Сьогодні обсяг інвестицій перевищує $8 млрд., з яких понад $1 млрд. залучено за останні два роки в умовах світової фінансової кризи. 95% інвестицій надходять з країн ЄС.

Крім того, губернатор розповів про модернізацію та розширення транспортної інфраструктури регіону, завершення земельної реформи і переходу до ринку землі, впровадження системи електронного управління областю "Е-регіон", будівництво системи ефективного державного менеджменту.

Зайшла мова і про поліпшення в системі охорони здоров'я, нових стандартах освіти, про проект будівництва доступного соціального житла, а також про екологічні та природоохоронні програми, поліпшення громадської безпеки і правопорядку.

Також в рамках презентації Дніпропетровщини губернатор поділився досягненнями регіону та планами його розвитку до 2015 року в ексклюзивному інтерв'ю австрійській економічній газеті Wirdshaftblatt.

Про розвиток економічного і культурного співробітництва Дніпропетровської області та федеральних земель Австрії йшла мова під час переговорів Вілкула з заступником федерального міністра економіки, сім'ї та молоді Бернадетт Герлінгер.

У місці з губернатором в роуд-шоу взяли участь посол України в Австрії Андрій Березний, заступник голови Дніпропетровської ОДА Андрій Муксімов, мер Дніпропетровська Іван Куліченко, перший заступник голови Кривого Рогу Костянтин Павлов, президент Дніпропетровської ТПП Віталій Жмуренко, директор Дніпропетровського інвестагентства Анатолій Комірний.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини