RU

У травні відкриють нові термінали аеропортів Києва та Донецька

06.04.2012, 17:55
У травні відкриють нові термінали аеропортів Києва та Донецька - Фото
Борис Колесніков
Найближчим часом Україна відкриє для пасажирів нові термінали Львова, Донецька та Києва. Термінал аеропорту "Львів" урочисто відкриють 12 квітня. Про це заявив віце-прем'єр - міністр інфраструктури України Борис Колесніков.

"12 квітня ми відкриваємо новий міжнародний аеропорт у Львові й протягом першої половини травня відкриємо два міжнародні аеропорти в Борисполі та Донецьку. Ми єдина країна, наскільки я розумію, яка за півтора року побудувала чотири міжнародні аеропорту. Мартін Каллен, директор турніру від УЄФА, сказав, що на те, щоб українські дороги відповідали європейським, потрібно 30 років, а ми постараємося вкластися в десять", - сказав Колесніков, слова якого наводить офіційний сайт "Шахтаря".

"Що стосується транспорту, то аеропорти й та частина доріг, які ми встигали зробити за два роки - швидкісний пасажирський рух на залізниці, - це великий плюс. Міста, муніципалітети трошки заворушаться, розуміючи, наскільки важливий сьогодні туризм. Загалом-то, зроблено значний крок вперед ", - додав віце-прем'єр.

Досьє на Бориса Колеснікова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини