У травні відкриють нові термінали аеропортів Києва та Донецька

У травні відкриють нові термінали аеропортів Києва та Донецька - Фото
Борис Колесніков
06.04.2012, 17:55

А на наступному тижні урочисто відкриють новий термінал аеропорту "Львів"

Найближчим часом Україна відкриє для пасажирів нові термінали Львова, Донецька та Києва. Термінал аеропорту "Львів" урочисто відкриють 12 квітня. Про це заявив віце-прем'єр - міністр інфраструктури України Борис Колесніков.

"12 квітня ми відкриваємо новий міжнародний аеропорт у Львові й протягом першої половини травня відкриємо два міжнародні аеропорти в Борисполі та Донецьку. Ми єдина країна, наскільки я розумію, яка за півтора року побудувала чотири міжнародні аеропорту. Мартін Каллен, директор турніру від УЄФА, сказав, що на те, щоб українські дороги відповідали європейським, потрібно 30 років, а ми постараємося вкластися в десять", - сказав Колесніков, слова якого наводить офіційний сайт "Шахтаря".

"Що стосується транспорту, то аеропорти й та частина доріг, які ми встигали зробити за два роки - швидкісний пасажирський рух на залізниці, - це великий плюс. Міста, муніципалітети трошки заворушаться, розуміючи, наскільки важливий сьогодні туризм. Загалом-то, зроблено значний крок вперед ", - додав віце-прем'єр.

Досьє на Бориса Колеснікова