RU

У Тігіпка знають, де взяти мільярд для Пенсійного фонду

31.01.2012, 10:12
У Тігіпка знають, де взяти мільярд для Пенсійного фонду - Фото
Сергій Тігіпко шукає джерела наповнення Пенсійного фонду
В Україні може бути введений пенсійний збір у розмірі 12% від бази оподаткування з операцій з офшорними компаніями. Відповідний законопроект оприлюднений на сайті Міністерства соціальної політики.

Законопроектом передбачається запровадження пенсійного збору з операцій, що проводяться резидентами України з контрагентами, зареєстрованими в офшорних зонах, або за участю третіх осіб, зареєстрованих в офшорних зонах.

Згідно з документом, об'єктом оподаткування є: перерахування коштів нерезиденту, зареєстрованому в офшорній зоні, або на рахунок, відкритий в офшорній зоні; виконання зобов'язань в негрошовій формі перед нерезидентом, зареєстрованим в офшорній зоні; перехід майнових прав та обов'язків до нерезидента, зареєстрованого в офшорній зоні.

Автори законопроекту вважають, що введення збору на офшорні операції дозволить частково компенсувати втрати бюджету і збільшити надходження до Пенсійного фонду України. Додаткові надходження до Пенсійного фонду від прийняття законопроекту очікуються в розмірі більше 930 млн.грн. щорічно, зазначають в Мінсоцполітики.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини