RU

У Тігіпка відхрестилися від скандальних інструкцій з пільг

03.02.2012, 09:28
У Тігіпка відхрестилися від скандальних інструкцій з пільг - Фото
7049eb794e45a880ec230516fe2106c1.jpg
Міністерство соціальної політики України спростовує інформацію про те, що влада нібито блокує виплату пільг за рішеннями судів. Про це сказано в листі міністерства у відповідь на інформаційний запит ЛІГАБізнесІнформ.

Раніше в розпорядженні редакції опинився документ під назвою "Тези щодо завдань місцевих органів праці та соціального захисту населення по забезпеченню соціальних виплат, які фінансуються з державного бюджету". Його кореспонденту  ЛІГАБізнесІнформпередало джерело з адміністрації однієї зі східних областей. За словами джерела, ці тези нібито були розіслані Міністерством соціальної політики в обласні управління праці та соціального захисту населення для подальшої передачі главам районних та міських управлінь соцзахисту.

Цим документом негласно заборонені будь-які виплати компенсацій за рішеннями судів. Даються прямі інструкції з поведінки фондів соцзахисту при зіткненні з рішеннями судів на користь громадян. Крім іншого, в документі сказано: "За рішеннями судів на користь громадян, за якими ще не здійснювалися виплати, - з сьогоднішнього дня не допустити ніяких виплат ... За рішеннями судів на користь громадян, за якими ще не здійснювалися виплати, - необхідно протягом місяця відновити апеляційні процедури ".

У свою чергу, прес-служба Мінсоцполітики повідомляє, що вказаний документ не поширювався Міністерством соціальної політики. "Інформація, яка виходить в деяких електронних засобах інформації щодо скорочення або недопущення соціальних виплат, не відповідає дійсності. Звертаємо вашу увагу, що всі документи, що стосуються пояснень тих чи інших нормативних актів, виходять тільки на офіційному бланку міністерства, за підписом відповідальної особи та в обов'язковому порядку реєструються ", - сказано в листі Мінсоцполітики.

Там також зазначають, що всі соціальні виплати громадянам здійснюються своєчасно. Крім того, підкреслюють в Мінсоцполітиці, завдяки збільшенню надходжень до державного бюджету в січні 2012 року на 15,5%  порівняно з аналогічним періодом минулого року, соціальні видатки фінансуються з початку 2012 року в нових, набагато більших розмірах ", - сказано в повідомленні прес -служби.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини