RU

У Пшонки вважають, що захопити бізнес дешевше, ніж купити

09.02.2012, 16:19
У Пшонки вважають, що захопити бізнес дешевше, ніж купити - Фото
Віктор Занфіров
Відсутність законодавчого регулювання питання рейдерства створює економічну основу для нього, тому захопити бізнес в Україні часто буває дешевше, ніж його купити. Про це заявив заступник Генерального прокурора Віктор Занфіров на засіданні Міжвідомчої комісії з питань протидії рейдерству.

"Захопити бізнес в нашій державі, на жаль, дешевше, ніж його купити, і є економічна основа для рейдерства", - заявив Занфіров, якого цитує Укрінформ.

Чиновник зазначив, що однією з головних економічних проблем рейдерства є відсутність нормального фондового ринку. "Боротьба з рейдерством ускладнюється ще й тим, що захоплення підприємств проводиться непомітно для самих власників та працівників, які є основною причиною запізнілої реакції", - сказав він.

Занфіров зазначив, що однією з головних причин, яка не дасть змогу повністю забезпечити захист від неправомірних посягань, є відсутність самого визначення терміну "рейдерство". "Як результат, при оцінці аналогічних за характером конфліктів правоохоронними органами надаються різні юридичні оцінки і приймаються суперечливі рішення", - зазначив заступник Генпрокурора.

Він також додав, що однією з ключових проблем є корупція в судах, правоохоронних органах і органах державної влади.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини