RU

У пошуках свого пробіотика

20.04.2016, 10:00
У пошуках свого пробіотика - Фото
d47b413963722a2fa80a31880a445c24.jpg

На правах реклами

Щойно в домі з’являється немовля, як батьки мимоволі уподібнюються телевізійним «інспекторам»: досліджують усі речі та іграшки, вибираючи найбезпечніші, моніторять ринок продуктів, щоб налагодити і своє харчування, і малюкові не нашкодити. Але завжди особлива увага – препаратам: тим, що приймає і мама-годувальниця, і які з тих чи інших причин призначаються малюкам.

Після пологів мамі важливо швидко привести у норму кишечник. Адже цілком ймовірно, що нещодавно вона харчувалася не зовсім здорово, і зараз оте «вільнодумство» може вилитися у неприємні відчуття немовляти. Малюки надто чутливі до того, що мама їсть «неправильний» бутерброд, і болісно реагують на це. Старші діти і самі можуть пообідати чимось дуже смачним, але аж ніяк не корисним, і теж будуть скаржитися «на животик».

Що робить сучасна мама? Звичайно ж, підбирає пробіотики. Вже усі знають, що за цією назвою стоять живі мікроорганізми, що поліпшують стан здоров’я і допомагають нейтралізувати шкоду, завдану організму незбалансованим харчуванням. Зараз у наших аптеках великий асортимент пробіотиків. Як не помилитися і вибрати правильні?

Все дуже просто: подивитися, чи відповідає продукт основним міжнародним вимогам щодо:

• безпеки (використовуються тільки ті штами бактерій, які мають клінічно доведену дію та безпечні);
• ефективності (в клінічних дослідженнях доведено ефективну дію пробіотика на організм);
• стабільності (штами зберігають свою ефективність протягом усього терміну придатності і стійкі до дії соляної кислоти, жовчних кислот, кисню);
• складу (пробіотик має складатися з одного виду мікроорганізмів).

Такі дані є у вільному доступі в Інтернеті. Тож якщо вже ви моніторите це питання, то інформація буде дуже цікавою*.

Перевірили? Отже, відповідають зазначеним стандартам пробіотики шведської компанії BioGaia АВ. Їх ефективність і безпека підтверджені у 152 міжнародних клінічних дослідженнях. BioGaia АВ володіє патентами на виробництво пробіотиків, що містять штами Lactobacillus reuteri – Protectis і Prodentis і на найвищому рівні контролює його етапи, гарантуючи високу якість і ефективність продукції.

Lactobacillus reuteri вперше виділили з грудного молока жінок-годувальниць. Тобто пробіотики містять знайомі нам з народження лактобактерії – їх ми буквально ввібрали з молоком матері.

L. reuteri заселяють увесь травний тракт. Вони сприяють відновленню здорової мікрофлори і пригнічують ріст «шкідливих» бактерій, зменшуючи їх кількість в організмі. Працювати вони починають уже з ротової порожнини, не піддаються агресивному впливу соляної кислоти шлунку, не підвладні жовчним кислотам і витримують дію травних ферментів. Тому L. reuteri не потрібно «ховати» в капсулу, як багато інших пробіотиків. Це дуже важливо: не всі можуть проковтнути таку пігулку, а діти – особливо.

Високий профіль безпеки і бездоганна зручність прийому дозволяють призначати пробіотики БіоГая навіть немовлятам. L. reuteri Protectis «стежать» за балансом здорової мікрофлори у малюків, зміцнюють імунітет і сприяють нормальному розвитку і росту дитини. Вони допомагають впоратися з діареєю, закрепами і кишковими кольками. А ще – «піклуються» про здоров’я ротової порожнини.

Пробіотики BioGaia АВ представлені унікальними формами випуску:

БіоГая краплі і краплі з вітаміном D3 застосовуються з народження для профілактики і в комплексному лікуванні кольок, зригуваннь, закрепів, корекції дисбіозу, а також для профілактики дефіциту вітаміну D і рахіту.

БіоГая таблетки для розжовування зі смаком лимона або полуниці призначені для дітей з 3-х років і для дорослих при проблемах з травленням, а також при прийомі антибіотиків.

БіоГая ОРС, саше для приготування питного розчину (лактобактерії, оральні регідратаційні солі, цинк) – 3 в 1 при діареї і зневодненні дітям з 4-х місяців і для дорослих.

БіоГая ПроДентіс пастилки для розсмоктування – унікальна комбінація 2-х штамів L. reuteri Protectis і L. reuteri Prodentis – для профілактики запальних захворювань у ротовій порожнині (карієс, гінгівіт, періодонтит, підвищена кровоточивість слизової).

Пробіотики БіоГая дуже зручно застосовувати: 5 крапель або 1 таблетки/пастилки раз на добу достатньо для активного впливу L. reuteri на організм.


*Handbook «Probiotics and Prebiotics 2008»

Детальніше про пробіотики БіоГая - www.biogaia.com.ua
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини