RU

У податковій заявляють про зростання довіри громадян

21.09.2012, 14:53
У податковій заявляють про зростання довіри громадян - Фото
6e3b26bf9e846e17f169252dca3ec752.jpg
Лише кожен двадцятий користувач сервісу "Пульс податкової" поскаржився на неправомірні дії працівників Державної податкової служби анонімно.

Як повідомляє прес-служба податкової, з 8 тис. громадян, які зверталися до керівництва ДПСУ за допомогою цього інтерактивного механізму, тільки 4,7% осіб не надали жодної інформації про себе. Решта - не приховували своїх персональних даних. У податковій розцінюють це як показник зростання довіри до служби. На думку експертів, це свідчить, що у суспільства стало набагато менше "фіскальних фобій".

З усіх звернень всього 10% стосувалися протиправних дій або бездіяльності працівників органів ДПСУ, зазначили у відомстві. Переважна більшість вже розглянуті з прийняттям необхідних заходів.

Основними ж проблемами, з якими громадяни зверталися на сервіс, були неможливість подання податкової звітності в електронному вигляді та недоліки в організації роботи органів ДПС.

Нагадаємо, "Пульс податкової" - інтерактивний сервіс, за допомогою якого громадяни можуть безпосередньо звертатися до керівництва ДПСУ з повідомленнями про труднощі у відносинах з податковою. Робота сервісу побудована за принципом "call-back". Податківці не тільки приймають скарги громадян, але й  повідомляють заявників про результати розгляду їх звернень та вжиті заходи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини