RU

У Нафтогазі запевняють, що відбирають газ згідно з контрактом

08.02.2012, 12:09
У Нафтогазі запевняють, що відбирають газ згідно з контрактом - Фото
Фото: ЕРА
НАК Нафтогаз України відбирає російський природний газ згідно заявленим обсягам. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Згідно з умовами транспортування й постачання природного газу в Україну, добова кількість споживання імпортованого газу може коливатися протягом року. Так, високий рівень споживання газу протягом опалювального періоду компенсується низькими обсягами відбору ресурсу в весняно-літній період. При цьому, загальна річна кількість імпортованого газу залишається на певному контрактом рівні ", - сказано в повідомленні.

Компанія відзначає, що обсяги добових коливань споживання імпортованого природного газу в Україні не перевищують сезонних коливань споживання російського газу європейськими споживачами. "Національна акціонерна компанія Нафтогаз Україна в повному обсязі виконує заявки ВАТ Газпром на транзит російського природного газу через територію України до країн Європи", - відзначають в компанії.

В НАК також підкреслили, що в 2012 році компанія готова закупити у ВАТ Газпром 27 млрд. кубометрів природного газу.

Нагадаємо, сьогодні міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко заявив, що Україні за рахунок своїх запасів у ПСГ підтримує тиск в ГТС для безперебійних поставок російського газу в Європу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини