RU

У МЗС розповіли, про що говорили Янукович і Путін

06.03.2013, 13:52
У МЗС розповіли, про що говорили Янукович і Путін - Фото
Фото: president.gov.ua
Експерти ведуть активну роботу по пошуку оптимальної формули встановлення ціни на російський газ для України. Про це на брифінгу сказав виконуючий обов'язки директора департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Перебийніс зазначив, що під час зустрічі президента України  Віктора Януковича з президентом РФ  Володимиром Путіним  особлива увага приділялася питанням ціни на газ для України та можливих шляхів модернізації української ГТС. За його словами, президент України відзначив важливість якнайшвидшого врегулювання питання з ціною на газ, що відповідало б стратегічному характеру відносин між двома державами.

"Президенти констатували, що зараз на експертному рівні триває активна робота з метою узгодження рішень цього питання", - зазначив Перебийніс. Разом з тим, за його словами, обговорювалося питання щодо можливих шляхів модернізації української ГТС.

Між тим, за словами Перебийніс, Янукович зазначив належне виконання українською стороною своїх зобов'язань щодо транзиту газу з Росії в Європу через Україну. "У цьому контексті сторони обговорили можливість реалізації спільних проектів в енергетичній сфері, з урахуванням існуючого потенціалу двох держав", - сказав він.

Також, зазначив Перебийніс, особливу увагу було приділено також пошуку оптимальної моделі взаємовідносин України з Митним союзом. За його словами, президент зазначив, що Україна зацікавлена ​​у співпраці з Митним союзом з урахуванням своїх міжнародних зобов'язань, взятих при вступі до СОТ, а також пов'язаних з євроінтеграційним курсом.

Нагадаємо, сьогодні віце-прем'єр  Юрій Бойко заявив, що українська сторона  задоволена ходом переговорів з вищим керівництвом Російської Федерації. Бойко зазначив, що за результатами візиту президента України до Росії досягнуто прогресу з низки питань, в тому числі в сфері енергетичного співробітництва.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини