У МОН розповіли, скільки вдалося заощадити на атестатах

06.05.2016, 16:39
У МОН розповіли, скільки вдалося заощадити на атестатах - Фото
Фото: mon.gov.ua
Цього року Міносвіти заощадить на виготовленні документів про загальну середню освіту, додатків до них, медалей, похвальних листів та грамот 7 млн ​​694 тис гривень. Це майже 30% від запланованих в держбюджеті 25 млн 600 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Міністр освіти Лілія Гриневич зазначила, що випускники шкіл повинні своєчасно отримати документи про освіту. "Я вважаю, що документ про освіту є обов'язком держави перед випускником", - підкреслила вона.

Здешевлення стало можливим за рахунок матеріалів, з яких будуть виготовлятися документи.

Цього року атестати про повну загальну середню освіту на основі фотокомп'ютерних технологій будуть виготовлені з тонкого пластику. "Свідоцтва про базову середню освіту, також виготовляються за допомогою фотокомп'ютерних технологій, будуть з целюлозно-паперового матеріалу, оскільки цей документ зазвичай не так часто використовується своїм власником. Завдяки цьому економія коштів складе 7 млн ​​502 тисяч гривень від запланованих 23 млн 300 тисяч", - відзначили в прес-службі.

На виготовлення додатків до свідоцтв та атестатів, а також свідоцтв про закінчення спецшколи, похвальних листів та грамот було заплановано в бюджеті 1,7 млн ​​гривень, а зекономлено - 170 тис 700 гривень. На золотих і срібних медалях зекономлено 21 тис 300 гривень від запланованого 0,6 млн гривень.

За результатами проведених торгів на закупівлю документів акцептовано пропозицію ПрАТ НДІ ПІТ. 16 травня із цим учасником буде укладено договір про виготовлення документів про повну загальну середню освіту на основі фотокомп'ютерних технологій.

Додатки до документів і похвальні грамоти буде випускати ДП Поліграфічний комбінат Зоря, з з якими 10 травня укладуть договір.

Золоті та срібні медалі вже виготовлені в ДП Інфоресурс.

Абітурієнти з анексованого Криму та окупованих територій Донбасу зможуть  вступати в певні університети України за вступними іспитами.

Читайте також: ЗНО-2016: що потрібно знати майбутнім студентам

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса