RU

У МММ почалися проблеми з виплатами відсотків, - ЗМІ

19.03.2012, 09:34
У МММ почалися проблеми з виплатами відсотків, - ЗМІ - Фото
Сергій Мавроді перебуває під арештом (фото: sergey-mavrodi.com)
Представники компанії МММ-2011 біля метро КПІ в Києві встановили намет і роздавали перехожим пайки - крупи й цукор. Про це пише газета Сегодня.

Як відзначає видання, натомість представники МММ вимагали заповнити анкету з п'яти питань, в числі яких: "Ви вже берете участь в МММ-2011? Хотіли б ви отримати подарункові 160 гривень?". Від кожного, хто зазіхав на продукти, просили вказати ім'я та номер телефону, пише газета.

"Це разові ініціативи, а не тривалі у часі - сьогодні гречка, завтра квіти, післязавтра - всіх катають на автомобілі", - сказав виданню представник компанії.

При цьому, відзначає видання, у МММ вже почалися проблеми. На форумах кияни пишуть, що вклали по $1000-2000, але з 15 березня через арешт виплачувати відсотки припинили. Форум http://mmm-obmanu.net заблокований, і вкладники вже починають нервувати.

Нагадаємо, 14 березня суд у Москві заарештував засновника фінансової піраміди Сергія Мавроді на п'ять діб за несплату штрафу в 1 тис. рублів. На знак протесту Мавроді оголосив голодування.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини