RU

У малого бізнесу з’явився інструмент для росту продажу на Prom.ua p

22.03.2017, 10:00
У малого бізнесу з’явився інструмент для росту продажу на Prom.ua - Фото
d9f2b37cf217bb32c2e779acfebd7b56.png

На правах реклами

Prom.ua переживає справжній бум цікавості до українських товарів — за минулий рік попит збільшився вдвічі. Проте, щомісяця кожний власник сайту на найбільшому маркетплейсі країни недоотримує близько 5000 гривень. Причина — 30% пропущених замовлень та неефективні витрати на рекламний бюджет.

У користувачів Prom.ua з’явився інструмент, який дозволяє не втрачати клієнтів, правильно оцінювати успішність рекламних кампаній — і в результаті підвищити продажі і прибуток.

Якщо раніше вони могли лише відстежувати дії клієнтів на сайті, то тепер можуть бачити статистику дзвінків та їх рекламні джерела. Це стало можливим завдяки інтеграції з Ringostat - сервісом для аналізу дзвінків та оцінки ефективності реклами. Це єдина в своєму роді інтеграція для prom.ua і його аналогів від групи компаній EVO в інших країнах — tiu.ru в Росії і satu.kz в Казахстані.

На Prom.ua найбільш широко представлені бізнес-тематики, в яких клієнти переважно дзвонять, щоб здійснити покупку. У них від 15 до 100% продажів відбувається по телефону, а кожен пропущений дзвінок означає втрату прибутку.

Користувачам Prom.ua, які підключать Ringostat, буде доступна статистика всіх звернень по телефону. Після пропущеного дзвінка вони зможуть бачити номер того, хто телефонував, і запит, за яким він перейшов на сайт. Завдяки цьому, можна оперативно передзвонити клієнту, поки він не звернувся до конкурентів.

Також за допомогою інтеграції власники інтернет-магазинів на Prom.ua зможуть:

● визначити, яка реклама дійсно працює і приводить клієнтів, а яка — лише “пусті” дзвінки, і на основі цієї інформації ефективно розподілити рекламний бюджет;

● зменшити кількість пропущених звернень — про них можна отримувати повідомлення по sms або на e-mail;

● безкоштовно користуватися повноцінною віртуальною АТС;

● автоматизувати роботу відділу продажів;

● покращити рівень обслуговування, прослуховуючи розмови менеджерів;

● збільшити кількість дзвінків за допомогою безкоштовної форми зворотнього дзвінка;

● зібрати всі дані про звернення по телефону в журналі дзвінків (номер абонента, статус дзвінка, менеджер і т. д.);

● зрозуміти, як працює підрядник, який займається налаштуванням реклами.

Підключити відстеження дзвінків і більше дізнатися про інтеграцію можна на сайті. Всі клієнти Prom.ua отримають місяць безкоштовного використання сервісу.

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте и Одноклассниках: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини